جریان مرغ و تخم مرغ است ... این سوال پیش می آید که برای گام اول از زمان توسعه وب ، محتوا بوده یا طراحی ؟ شما می توانید در مورد هر دو استدلال کنید. با این حال، من معتقدم که داشتن یک استراتژی محتوا قبل از طراحی وب سایت خود کاملا در موفقیت سایت شما نقش بسیار مهمی دارد .

این که آیا شما به یک طراحی مجدد وب سایت فکر میکنید و یا شما در حال توسعه یک سایت با نام تجاری جدید هستید تفاوتی ندارد ، باید برخی از زمان خود را در اوایل فرایند برای شناسایی استراتژی محتوایتان صرف کنید . این امر نه تنها با محتوای سایت بلکه با محتوای مورد استفاده برای ترویج سایت در کانال های اجتماعی و غیره.... مهم است.

در اینجا 3 دلیل می باشد که چرا...

1 - محتوا شما را مجبور می کند تا مخاطبان خود را به طور کامل تر در نظر بگیرید .

اگر شما در حال طراحی یک سایت جدید هستید ، شما باید بدانید که مخاطبانتان چه کسانی هستند . مطمئنا، شما می توانید برخی از افراد را برای تولید محتوای سایت خود انتخاب کنید. این قطعا یک روش مفید است. اما ، کمی عمیق تر سعی کنید. محتوا می تواند کمک کند.

همانطور که شما شروع به طرحبندی استراتژی محتوا خود میکنید شما به موضوعات مختلف توجه خواهید کرد که دوباره و دوباره نشان داده خواهد شد . بر روی تخته سیاه نقشه و طرح بندی کنید، این کار فوق العاده مفید است. شروع کنید لیستی از قسمت های مطالبی را که بخش عمده ای از سایت شما را تشکیل می دهند ، درست کنید . گروه به آن دسته گفته می شود که به لحاظ طبقه و یا مجموعه ی خود تقسیم بندی شده اند . سپس برخی مواقع برای رتبه بندی این موضوعات را به ترتیب اهمیت آنها، از نظر مخاطبان خود طبقه بندی می کنند .

بحث درمورد این موضوع مسائل را بسیار روشن خواهد کرد. چرا که همانگونه که شما دسته بندی و اولویت بندی مطالب خود را آغاز خواهید کرد ، تا بفهمید چگونه شما باید ارتباط برقرار کنید و پیام خود را به مخاطبانتان برسانید ، تا هر نوع موفقیت را ببینید.

انجام این کار به شما کمک می کند تا تعیین کنید چه اطلاعاتی برای کاربرانتان مهم تر هستند ، سلسله مراتب تصویری و صفحه بندی را طراحی کنید .

2 - محتوا مجموعه ای از لحن هاست

در حالی که به مونتاژ مطالب خود م یپردازید روند فوق را شروع کنید خواهید دید که برخی تم های تصاویر بزرگ پدیدار می شوند. شاید مطالب خود را با لحن جدی و یا شاید آن را بیشتر سرگرم کننده و lighthearted بنویسید . تم ها برای شما نقشه ای ترسیم می کنند که در این مورد صحبت می کنند.

شروع به دانستن لحن سایتتان با نوع مطالب باعث می شود سایت شما مفید و پر استفاده گردد . عناصر طراحی در این مورد شما را حمایت خواهد کرد . مشاهده و احساس از یک سایت واقعا در هنگام تنظیم لحن سایت مهم است . شما قطعا با تک شاخ و رنگین کمان نمی خواهید طراحی سایت انجام دهید اگر سایت شما در مورد راه حل های بیمه کسب و کار باشد .

طراحان می خواهند برای طراحی چیزی شگفت انگیز و خلاقانه ایجاد کنند . دانستن تم ها و در نهایت لحن پیام خود به طراح کمک خواهد کرد که برای مخاطبان خود و اهداف خود به طراحی خاصی برسند . این تفاوت بین طراحی و طراحی موثر را نشان می دهد.

3 - محتوای شما پایگاه داده تان را تامین کرده ، طراحی این دو را با یکدیگر پیوند میدهد .

البته امروز هر وب سایت به یک استراتژی بازاریابی نیاز دارد که فراتر از رویکرد "اگر شما آن را ساخته اید آنها خواهند آمد" می رود. شما نیاز به ارتقاء دارید . رسانه های اجتماعی بزرگ برای این هستند . فیس بوک، گوگل پلاس، توییتر، لینک - اینها پایگاه شما می باشند. وب سایت شما از پایه خانه ی شماست و جایی که می خواهید مخاطبان خود را در نهایت ملاقات کنید .

دانستن مخاطبان خود و دانستن تم به ارتقاء شما کمک خواهد کرد که به توسعه رسانه های اجتماعی و استراتژی خوب بازاریابی دست یابید . اما چه چیزهایی در مورد طراحی یک استراتژی بازاریابی در بهینه سازی وب سایت کمک می کند؟

نقشه برداری از مطالب خود را باید با برند در ذهن خود انجام دهید. نام تجاری سازمان شما باید در سراسر کانال های بازاریابی چندگانه ترجمه شود . و همه ی اینها نیاز به نتیجه ای از نگاه و احساس از طراحی وب سایت شما دارد . اگر شما مخاطب خود را نمی شناسید ، پیام خود را می دانید و یا می دانید چه عناصر طراحی شمارا پشتیبانی خواهد کرد که ، چگونه می تواند شما به طور موثر نام تجاری تان را در سراسر کانال های اجتماعی ارتقا دهید ؟ شما می توانید، اما آن قابل اجرا نخواهد بود .

گروه طراحی سایت بستا مفتخر است شما را در طراحی سایت به صورت استاندارد در تمامی مراحل از پیاده سازی تا اجرا همراهی نماید