آیا شما طراح وب و یا کسی که علاقه مند برای یادگیری طراحی وب سایت می باشد هستید؟

اول اینکه چرا شما می خواهید شروع به یادگیری طراحی وب سایت کنید؟

بعضی از مردم علاقه مند به تولید یک وب سایت بزرگ و محبوب هستند و برخی به عنوان یک شغل پر درآمد و راحت به آن نگاه می کنند !

نظر شما چیست؟

در حال حاضر من می خواهم در اینجا مسائلی را مطرح کنم که شما را محبوب خواهد ساخت، و به صورت آنلاین کسب درآمد کنید و همزمان طراحی وب را بیاموزید 3 تیر و یک نشان ،برای مثال ایده ایجاد یک وب سایت ارائه دهنده موزیک برای زنگ های تلفن همرا جالب است نه؟

شما احتمالا از من انتظاردارید در مورد برخی از تکنیک های طراحی صفحات وب در این مقاله صحبت کنم. اما من دراین مقاله در مورد چیزی کاملا متفاوت صحبت خواهم کرد روشی که معمول یادگیری طراحی وب نیست .

آیا هیچ اطلاعاتی در مورد طراحی وب دارید؟

نوشتن 3 در 1 روشی که دراینجا درموردش صحبت می کنیم ،من تضمین می کنم بیشتر خوانندگان ایده و علاقه های خود را فراموش می کنند بعد از خواند این مطلب ! چند چیز شخصیت های منحصر به فرد را به چالش می گیرد و به نوبه خود این فرصت را به یک حرفه ای در طراحی وب سایت می دهد که هر کس ممکن است خواب آن را ببیند .

10 واژه کلیدی با کیفیت 300 هزار تومان

به خواندن این مطلب ادامه دهید، چون در پایان این مقاله ، این تمام چیزی هست که شما برای یک درآمد آنلاین و یادگیری همزمان طراحی وب سایت نیاز دارید

را بیشتر مردم ما از نوشتن واهمه دارند ؟

بیشتر مردم ممکن است نوشتن را یک کار خسته کننده احساس کنند و تعدادی نیز از غلط های دیکته ای واهمه دارند .

اگر شما راه درست را انتخاب کنید، به سرعت وارد یکی از مشاغل هیجان انگیز در مورد طراحی صفحات وب خواهید شد.

آیا شما نیاز به دانش طراحی وب دارید برای نوشتن؟

هم بله و هم نه

از یک طرف شما نیازمند داشتن حداقل اطلاعات پایه در مورد HTML&CSS هستید و از طرف دیگر شما می توانید برای شروع کار مشکلات اولیه ای که با آن در طول کار دست و پنجه نرم می کنید با یک طراح وب سایت مطرح کنید .

اولین چیزی که لازم دارید انتخاب یک موضوع و کسب اطلاع در مورد آن موضوع است.

یک موضوع را انتخاب کنید که مورد علاقه شماست و شروع به نوشتن برای محتویات سایت خود کنید از جمله میتوان به کتاب های آموزشی آنلاین ، فیلم های آموزشی تصویری ، مقالات کوتاه و .... اشاره کرد

بنابر ابن من از شما می خواهم مطالب را از وب سایت های دیگران کپی کنید ؟

قطعا خیر

وقتی که شما مطالب را از یک نویسنده کپی برداری می کنید قطعا سرقت ادبی انجام دادید، جدا از این که نویسنده زمان زیادی صرف پژوهش و نوشتن یک مطلب کرده است ، این کار از لحاظ موتورهای جستجو نیز کپی محسوب شده و در نتیجه رتبه شما در موتورهای جستجو کاهش می یابد و میزان کاربران ورودی سایت شما به موتورهای جستجوگر بستگی دارد .

در عوض انجام پژوهش مناسب در مورد مسائلی که کم تر توضیح داده شده و مخلوط آن با یک پژوهش جدید علمی برای ایجاد یک آموزش منحصر به فرد در کسب بالاترین رتبه در موتورهای جستجوگر شما را یاری می کند .

راز نوشتن یک مطلب خوب به کار بردن چیزهای قدیمی در یک راه جدید است یا به کار بردن مطالب جدید در یک راه قدیمی .

حالا شما می دانید که از کجا و چگونه برای محتوای سایت خود شروع به نوشتن کنید ، در مرحله بعد به شما خواهم گفت که چگونه شروع به طراحی وب سایت کنید و این دو را با هم مخلوط کنید .

چگونه طراحی وب سایت را فرا بگیریم و یک وب سایت خوب و با کیفیت طراحی کنیم ؟

هزاران فیلم آموزشی طراحی وب سایت در وب سایت ها موجود می باشند که با خواندن و پیروی از نمونه های عملی می توانیم شروع به کار طراحی وب سایت کنیم .

آیا شما مهارت برای یادگیری سریع را دارید؟

اکثر مردم خود را دست کم می گیرند. شما همیشه قابلیت های بیش ازآنچه فکر می کنید دارا هستید. تمرین به بهبود مهارت شما در هر زمینه کاری کمک می کند. بنابراین چیزهایی که یاد می گیرید مرحله به مرحله به صورت عملی تکرار کنید .

نوشتن باعث می شود شما یک یادگیرنده بهتر ویک طراح وب سایت خوب شوید .

شما ممکن است تعجب کنید که چگونه نوشتن کمک به بهبود مهارت ها در طراحی وب سایت می کند . ولی این کار دقیقا باعث می شود مهارت های خود را به سرعت افزایش دهید .

بسیاری از شما ممکن است کتاب، مقاله ، فیلم های آموزش و کلاس های طراحی وب سایت ، متودهای گوناگون طراحی وب را طی کرده باشید

از این رو ما تنها به دانستن آنچه که برای تکمیل پروژه نیاز دارید می پردازیم.

در نوشتن، ما نمی توانیم فقط در یک بخش خاص از یک موضوع طراحی تمرکز کنیم. ما نیازمند درک روشن و اعتماد به نفس در مورد موضوعی که می خواهیم شروع به نوشتن آن کنیم داریم. در غیر این صورت ما قادر به پاسخ به پرس و جو های خوانندگان نمی باشیم ، از این رو، ما قبل از نوشتن یک موضوع نیاز به تحقیق و پژوهش کامل آن موضوع داریم

بنابراین تحقیقات بیشتر = تجربه = دانش بیشتر

من می توانم تضمین کنم نتایج جستجوی کلمه طراحی سایت در موتورهای جستجوی ما خیلی بیشتر از دانش طراحی وب سایت باشد. در حال حاضر ما با آخرین دانش و روند تکنولوژی طراحی وب سایت می خواهیم اقدام به شروع ساخت یک صفحه وب جدید کنیم .

با نوشتن درباره طراحی وب سایت می توانید زندگی خود را تغییر دهید

حال دانستن اهمیت یادگیری طراحی صفحات وب و نوشتن مقالات در این ضمینه ،و ترکیب این دو می تواند شما را به یک طراح وب سایت موفق تبدیل کند

افرادی که دارای مهارت های بسیار خوبی در هر دو طراحی صفحات وب و نوشتن مقالات وب می باشند بسیار سخت پیدا می شوند برای همین شما برای جمع آوری و نوشتن می توانید ازمطالب دیگران ایده بگیرید .

اگر شما دارای مهارت های توسعه طراحی وب و نوشتن می باشید این از شما یک طراح وب حرفه ای و منحصر بفرد می سازد

چگونه موضوعات خود را برای نوشتن در مورد طراحی وب سایت پیدا کنیم ?

شما می توانید برای پیدا کردن مقالات خود به صورت آنلاین به شبکه های خانگی و یا وب سایت ها مراجعه کنید. دفعات بازدید یک مطلب به شما کمک خوبی برای گرفتن یک ایده ی خوب برای نوشتن می کند .

توییتر

جستجو برای افرادی که مقالات با کیفیت و منحصر به فرد و را به اشتراک گذاشته اند. همه وبلاگ های طراحی وب سایت توییتر را دنبال کنید به عنوان یک مثال خوب، یکی از فعال ترین پروفایل های طراحی وب می توان به stWebdesigner1 اشاره کرد

طاحی وب سایت

Stackoverflow

یافتن آخرین سوالات در هر منطقه خاص برای ایجاد مقالات جدید

طراحی سایت

گوگل ترند

انتخاب یک کلمه کلیدی خاص مربوط به موضوع طراحی وب و پیدا کردن کلمات کلیدی در روند آن موضوع. ایجاد مقالات بر اساس نتایج گوگل ترند یک روند بسیار خوب برای بهبود وب سایت خود در جستجوگرها می باشد

گوگل ترند

آیا می توانم کسب درآمد آنلاین داشته باشم؟ چقدر؟

این به تلاش و زمان صرف شده در نوشتن و ایجاد طرح بستگی دارد. هیچ درآمد ثابت در نوشتن وجود ندارد. می توان آن را به عنوان هر دو، مزیت و ضرر در نظر گرفت. از یک طرف درآمد خود را افزایش می دهید و نوشتن شما را بهبود می بخشد. از سوی دیگر، شما نمی توانید همیشه به همان تعداد از مقالات ارسال شده در ماه اول را ارسال کنید ، و شما نیاز به همکاری افرادی دارید که شما را در نوشتن یاری کنند .

چرا در بالا اشاره کردیم: "10 واژه با کیفیت 300 هزار تومان". به چه معنی است؟

در نوشتن مقالات آموزشی در مورد طراحی صفحات وب، هیچ متودی برای پرداخت بابت واژه ها وجود ندارد. این در واقع به همان کیفیت، زمان، و اهمیت موضوعی که انتخاب کرده اید بستگی دارد .

را در گوگل جستجو کنید.onlie marketing برای دریافت راهنمایی آنلاین بازاریابی می توانید عبارت

تجربه به من ثابت کرده ما می توانیم با استفاده از هر 10 واژه با کیفیت در طراحی وب 300 هزار تومان در آمد آنلاین داشته باشیم با توجه به این که منحنی یادگیری موضوعات جدید زمانی کمی را در برمی گیرد شما می توانید در هر ماه 5 یا 6 مقاله مفید تولید کنید

یک ملیون و هشتصد هزار تومان در ماه همراه با یادگیری موضوعات جدید

خوب در حال حاضر این رقم ممکن است همه را تحت تاثیر قرار ندهد. فقط به یاد داشته باشید این که شروع است. هنگامی که شما با فراز و نشیب به یک نام آنلاین شهرت پیدا کنید، درآمد شما رو به افزایش می رود.

نگاهی به این فرصت ارائه شده توسط یکی از بزرگترین شبکه های وب :

نوشتن درمورد طراحی وب سایت

هنگامی که شما یک موضوع را انتخاب کردید و تصمیم به نوشتن مقاله کردید قبل از هر چیز خودتان باید آن موضوع را به صورت کامل یاد بگیرد ، هرگر مطلبی که به صورت عملی تمرین نکرده اید را منتشر نکنید .

در عوض، در مورد کاربرد عملی این تئوری وطرز نوشتن در مورد آن فکر کنید. شما لازم نیست که همه چیز را در مورد مثلا برای نوشتن یک مقاله در زمینه ساخت انمیشن با css بدانید یا یک انیمیشن خارق العاده تولید کنید و بعد از آن شروع به نوشتن مقاله کنید ، دانستن به حدی که بتوانید خوانندگان را راهنمائی کنید کافی است .

را شروع کنید.CSS هنگامی که شما با تمرین و کسب تجربه کافی موضوع آشنا شدید، نوشتن جنبه های نظری از انیمیشن های

مزایای نوشتن در مورد طراحی وب سایت

در ابتدا شما را وادار به یادگیری طراحی وب سایت و کسب یک درآمد بسیار خوب می کند. فقط همین؟

این فقط شروع کار است !

وقتی در این راه قدم می گذارید با مسائل بسیار شگفت انگیزآشنا می شوید. من مطالب بسیاری در زمینه طراحی وب سایت خوانده و دیده ام ولی فقط مطالبی را که به صورت تجربی امتحان کرده ام به اشتراک می گذارم .

فرصت های مستقل : نوشتن کمک می کند تا شهرت خود به عنوان یک طراح وب سایت افزایش دهید. میلیونها نفر از مردم شروع به خواندن مقالات شما می کنند . بنابراین، این فرصتی برای ایجاد پروژه های مشترک وب سایت برای شما فراهم می کند .

فرصت نوشتن : وقتی که شما شروع به نوشتن برای وبلاگ های محبوب می کتید و مقالات خود را برای آنها ارسال می کنید، همه شما را به عنوان متخصص در این زمینه در نظر می گیرند. بنابراین می توانید مشتریانی برای کار خود از طریق وبلاگ ها دریافت کرده و سفارش کار بگیرید . هرگز در مورد مبلغ پرداخت شده از طرف وبلاگ ها برای یک مقاله فکر نکنید. شما به سطوح بالاتر و تجربه بیشتر دست خواهید یافت .

استفاده از این نوع نوشتن است که شما می توانید به جای فکر کردن به میزان پرداخت تمرکز خود را برای نوشتن بر روی یک مقاله خوب قرار دهید

بازاریابی خود را به صورت رایگان انجام دهید. این یک مشکل بزرگ برای دریافت ترافیک وب لاگ های جدید می باشد. حتی اگر شما محتوای عالی و محصولات با کیفیتی ارائه دهید، هیچ کس احتمالا متوجه نخواهد شد. اما اگر شما بر روی وبلاگ ها ی محبوب مقالات خود را ارسال کنید، مردم برای پیدا کردن وب سایت شما از طریق مشخصات نویسنده اقدام خواهند کرد. بنابراین، شما می توانید به صورت رایگان اقدام کنید ، قرار دادن لینک برای دانلود قالب وب سایت یکی از بهترین متود های طراحی وب سایت برای ترافیک بالا می باشد

نوشتن کتاب. کتاب های الکترونیکی بسیار محبوب هستند و شما می توانید مقدار زیادی از پول از این طریق درآورید. هنگامی که شما به اندازه کافی تجربه کسب کردید، می توانید کتاب های الکترونیکی را در مفاهیم مربوط به طراحی وب سایت بنویسید. همچنین، ناشران کتاب ها با شما تماس خواهند گرفت برای نوشتن کتاب حتی چاپ آن در صورتی که دارای شهرت خوب و مهارت های نوشتن بالا را کسب کنید .

اینها برخی از مزایای نوشتن مقاله در زمینه طراحی وب بود که من در اینجا مطرح کردم. مقدار زیادی از فرصت های دیگر وجود دارد که شما می توانید به عنوان یک طراح وب از آنها استفاده کنید و یا ایده های بسیاری که شما می توانید خلق کنید .

شما اکنون به پایان مقاله رسیدید، با توجه به صرف وقت با ارزش خود به خواندن این مقاله وبدون داشتن هیچ سر نخی در مورد این مقاله ، شما قطعا سوالات بسیاری در این زمینه دارید. بنابراین می توانید از قسمت نظرات سوالات خود را مطرح کنید این وقت زیادی برای شما نخواهد داشت، صمیمانه از شما که این مطلب را تا انتها دنبال کردید تشکر می کنم .

گروه طراحی سایت بستا مفتخر است شما را در طراحی سایت به صورت استاندارد در تمامی مراحل از پیاده سازی تا اجرا همراهی نماید