با توجه به تحقیقات سال 2014 موسسه بازاریابی محتوا ( CMI ) و MarketingProfs ، 93 ٪ از بازاریابان B2B شروع به ایجاد محتوا کرده ونیازمند استراتژی بهینه سازی برای تلفن های همراه می باشند ، (طراحی واکنشی وب سایت یک متالوژی در طراحی وب سایت می باشد که به صورت اتوماتیک خود را نسبت به device و مانیتور های مختلف تغییر سایز داده و به صورت استاندارد برای کاربران مختلف نمایش داده می شود). و می تواند بر روی نحوه نمایش مطالب در device های مختلف تاثیر بگذارد

آیا طراحی سایت واکنشی محتوای وب سایت شما را از بین می برد؟ طراحی واکنشی ساختمان یک وب سایت است که نسبت به تناسب نوع دستگاه ، اندازه صحفه نمایش های مختلف طرح های ساخته شده برای هر نوع device سخت افزاری را نمایش می دهد ، با این حال طراحی واکنشی شما را به دو چالش مهم برای بازاریابی مطالب خود و نحوه سفارشی سازی مطالب می کشد .

طراحی های واکنشی فضای محدودی در صفحه شما ایجاد می کند ، وب سایت های واکنشی باید با کمترین فضای ممکن بهترین دسترسی را به کاربران خود ارائه کنند ، این بدین معنی است که کاربران تلفن همراه زمان استفاده از وب سایت شما قادر به دسترسی راحت و سریع به قسمت های تماس و ستون های وب سایت شما داشته باشند ، و در نتیجه شما نیازمند حذف فاکتورهای زیادی در صفحه وب خود برای دسترسی به یک performance بهتر برای دستگاه های تلفن همراه ، تبلت و غیره ....می باشید.

گام بعدی گرافیک ، سفارشی سازی و لینک و دسترسی به قسمت های مختلف ، ویدئو، کتاب ، و غیره .... میباشد.

صفحه نمایش های کوچک موبایل و تبلت قادر به نمایش تمام محتوا و صفحات وب سایت شما نمی باشند .

آیا راهی برای جبران کمبود فضا و نمایش گذاشتن کامل محتوای وب سایت برای دستگاه هایی که از صفحه نمایش کوچک تری برخوردارند وجود دارد ؟

پل زدن با استفاده از پیشنهادات محتوای داینامیک

اگر بازاریابی محتوا برای شما مهم می باشد ، نیاز به ارتقای محتوای سفارشی خود به طوری که بازدید کننده را قادر به خواندن سرفصل مطالب و مراجعه به ادامه مطلب داشته باشد کنید.مهم تنها در اینجا نوع طراحی و انعطاف پذیری برای دستکاه های مختلف می باشد .در نظر بگیرید وب سایت شما دارای مطالب گوناگون برای کاربران با سلیقه های مختلف طراحی شده است ، شما همچنان ممکن است به ارائه یک مطلب خاص در دستگاه های مختلف محدود باشید ،اما هر یک از موضوعات وب سایت می تواند برای دستگاه های مختلف توصیه شود با استفاده از راه حا های هدف گیری رفتار و شخصی مختلف و .....

استفاده بیهنه از پیکسل به پیکسل فن آوری های مختلف صفحه نمایش پویا که مطالب شما را به نمایش می گذارند ، شما باید بهترین مطالب ارائه شده که شانس شما را در جذب مشتری بالا می برد برای دستگاه مختلف به نمایش بگذارید .

Popups در موارد مناسب ، به طور ظاهری یک محتوای متنی که از بازدید کننده درخواست کند به صفحه مورد نظر مراجعه کند و یا از آن در صفحات مختلف استفاده شود. با این روش می توانید به بسیاری از محدودیت های صفحه نمایش غلبه کنید .

طراحی واکنشی می تواند به یک تلفات بزرگ در محتوای استاتیک شما ایجاد کند ، اما با یک رویکرد پویا ، می توانید یک وب سایت واکنشی نه تنها سازگار با دستگاه های مختلف بلکه برای بازدید کننده ایجاد کنید .

گروه طراحی سایت بستا مفتخر است شما را در طراحی سایت به صورت استاندارد در تمامی مراحل از پیاده سازی تا اجرا همراهی نماید