طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت با استفاده از سیستم مدیریت وردپرس

وردپرس ، یک سیستم مدریت محتوای متن باز بوده و ابزاری برای ایجاد وب سایت ها با استفاده از زبان قدرتمند PHP است. وردپرس احتمالا یکی از ساده ترین و قدرتمند ترین ابزارهای ایجاد وبلاگ و سیستم های مدیریت محتوای وب سایت (و یا CMS) است که در حال حاضر از محبوبیت بالایی برخوردار است.

چه کسانی از وردپرس استفاده می کنند ؟

در صورتی که نیاز به امکانات پیچیده ، محاسبات ، الگوریتم های بانک داری و غیره.......ندارید احتمالا وردپرس برای شما گزینه مناسبی می باشد . بسیاری از وبلاگ های مشهور ، رسانه های خبری، سایت های موسیقی،شرکت ها وهمچنین افراد مشهور از وردپرس استفاده می کنند .

به عنوان مثال، وبلاگ های معروف مثل Mashable و TechCrunch هر دو در وردپرس طراحی شده اند. همچنین رسانه هایی مثل The New York Times’ blogs و CNN’s on-air personality همه با استفاده از وردپرس، طراحی شده اند.

اگر شما کنجکاو هستید، و می خواهید وب سایت های بیشتری را که طراحی وب سایت آنها با استفاده از وردپرس صورت گرفته می توانید به آدرس WordPress site showcase مراجعه کنید .

چگونه می توانم با استفاده از وردپرس شروع کنم؟

گروه طراحی وب سایت بستا نیازهای اولیه شما را در زمینه طراحی وب سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس و همچنین آپشن های مورد نظر شما بررسی نموده و بسته به نوع نیاز مشتری قالب سایت طراحی و یا از پکیج های آماده که توسط شرکت های معتبر ارائه شده استفاده خواهد کرد .

در این مرحله قالب مورد نظر بسته به نوع درخواست کارفرما سفارشی سازی شده ، نیازهای کارفرما به آن اضافه شده و بعد از اتمام مراحل کار و تایید کارفرما در طی یک جلسه آموزشی نحوه کار ، ویرایش و آپدیت سیستم مدیریت محتوای وردپرس به کارفرما آموزش داده خواهد شد

گروه طراحی سایت بستا مفتخر است شما را در طراحی سایت به صورت استاندارد در تمامی مراحل از پیاده سازی تا اجرا همراهی نماید