طراحی سایت شرکتی

یک مطالعه جدید توسط پیش بینی های نتایج نشان می دهد که کمتر از 1٪ از بازدید کنندگان سایت از یک URL رسانه های اجتماعی به سمت سایت شما کشیده می شوند. و نیز میگوید که 18٪ از بازدید کنندگان اظهار داشته اند که تحت تاثیر رسانه های اجتماعی به بازدید از وب سایت قرار می گیرند.

بنابراین، به چه معنی است؟ نخست، به این معنی است که به سادگی وبا داشتن یک صفحه فیس بوک به افزایش ترافیک سایت منجر نمی شود. این همچنین بدان معنی است که اگر شما یک کمپین بازاریابی رسانه های اجتماعی هدفمند و موثر داشته باشید، می توانید افزایش ترافیک سایت را مشاهده کنید.

این دو حالت ممکن ، به نظر می رسد بر خلاف یکدیگر است، اما واقعیت ساده این است که ما، به عنوان بازاریابان، هنوز هم چیزهای زیادی در مورد تاثیر رسانه های اجتماعی ، در تلاش های بازاریابی است ، که باید بدانیم .

با این حال، چیزی که تغییر نکرده است این است که طراحی سایت شرکت و استراتژی وب سایت شما بسیار مهم است. بازاریابی رسانه های اجتماعی در افزایش ترافیک وب سایت شما می توانند بسیار موثرباشند. ولی اینجا جایی نیست که شما را به ارتباط های اینترنت منجر به کسب و کار ، برساند.

من ادعا نمی کنم که شما نمی توانید اتصالات کسب و کار در کانال های رسانه های اجتماعی داشته باشید. البته که می توانید، اما وب سایت جایی است که در آن به راحتی می توانید چشم اندازی منسجم در مورد کارتان به مشتری نشان دهید.

برای توضیح این نکته من می خواهم با 3 بخش دلایل اینکه طراحی وب سایت هنوز هم مهم ترین عنصر بازاریابی تان است را بیان کنم :

شما خودتان هستید!

موتورهای جستجو به صورت حرفه به ای آن نگاه میکنند!

محتوای بازاریابی که به آن نیاز دارید!

همه ما می دانیم که فیس بوک محبوب است، برخی نیز اذعان دارند که لینکدین هنوز هم بهترین شبکه اجتماعی حرفه ای در خارج خواهد شد، و قطعا افرادی نیز متعصب توییتر هستند. اما آیا این به معنای آن است که زمان آن رسیده که وب سایت خود را در حمایت از اینها رها کنید ؟ نه

این صفحات متعلق به شما نیست: در اینجا دلیل اصلی که چرا، شما مالک آنها نمی باشید بررسی می کنیم. آیا حرف من را باور نمی کنید ؟ شرایط و ضوابط را بخوانید . به علاوه، این سایت ها برای همیشه در حال تغییر قوانین هستند . نیاز به انجام طرح ریزی مجدد صفحه فن فیس بوک زمانی که آنها FBML را حذف کردند ،به اندازه کافی اثبات شده است . این سایت شما نیست و شما کنترل محدود آن را در دست دارید.

وب سایت شما متعلق به خود شما است، شما خود آن هستید! شما می توانید آن را طراحی و کنترل ونگاه کنید، پیام و لحن وجود دارد. شما همچنین می توانید کاربران خود را بیشتر کنترل کنید تا ارتباط بهتری باهم داشته باشند. به علاوه، همه چیز در مورد شماست - بدون دوستان، تبلیغات، و یا عوامل حواس پرت کننده دیگر... و هیچ چیز وجود ندارد که پیام تان را تحت الشعاع قرار دهد.

امکان استفاده از مالکیت:

طراحی وب سایت قوی و منحصر به فرد تلاش های بازاریابیتان را تقویت می کند . این است که نشان می دهد شما متمایز از هر نوع وب دیگر با سایت قالب وردپرس و فیس بوک و یا صفحه شرکت دیگری هستید .

از طریق طراحی تجربه کاربر پذیر و استراتژیک وب سایت می توانید با گروهی از مشاوران و مشتریان با ارزش دست یابید.

در مورد اهدافتان فکر کنید، شما کنترل بیشتری در اینجا دارید ، بنابراین بر روی آنچه که اهداف تان هستند تمرکز کنید و شما می توانید ناوبری (navigation) و طراحی را تبدیل به هدف کنید.

موتورهای جستجو به صورت حرفه ای به آن نگاه می کنند!

بله، رسانه های اجتماعی است که با جستجو ی بیشتر و بیشتر و هر روز یکپارچه شده است. موتورهای جستجو کاوشگرانی هستند که این صفحات در تلاش برای شناسایی قدرت اجتماعی خود به موتورهای جستجو می پردازند ؛ چه از نوع دسترسی و چه نفوذ آنلاین.

از همه مهمتر، موتورهای جستجو هنوز هم وب سایت شما را دنبال می کنند. آنها به دنبال بهترین پاسخ های ممکن به نمایش داده شده هستند. آیا فکر می کنید گوگل می خواهد برای نشان دادن یک موضوع جستجو شده در صفحه اول خود 10 صفحه نتایج اولیه را کامل از لینک فیس بوک بیاورد ؟ آنها می خواهند در صفحه نتایج جستجو موارد متنوع در عین حال موثر و مرتبط نیز وجود داشته باشد .

موتورهای جستجو لیست صفحات رسانه های اجتماعی خواهند شد اما به طور عمده زمانی که شما برای اسم خاص مرتبط با آن جستجو نمایید (مثال: اگر اسمتان را سرچ کنید، در لینکدین، فیس بوک و توییتر پروفایل تان را نمایش میدهد ). برای نتیج بیشتر عبارات خاص کلمه کلیدی ، شما نتایجی در لیست وبلاگ ها، انجمن ها، و غیره را می یابید. بنابراین، این شامل وب سایت شما نیز می شود :

وبلاگ خود را در دامنه تان قرار دهید، به عنوان مثال www.yourdomain.com/blog به این ترتیب، محتوای وبلاگ خود را به موتورهای جستجو نشان داده اید و به مناطق دیگر از سایت خود وصل کرده اید را که در راستای هدفتان قرار دارند.

اگر شما ویدئو، پادکست ها و یا آموزشی دارید ، یک بخش آرشیو در وب سایت تان اضافه کنید. که به این ترتییب می توانید در سایت هایی مانند یوتیوب و SlideShare این مطالب را ارسال کنید ، همچنین محتوا را در سایت خود خواهید داشت .

شما همچنین می توانید با ارسال ویدیو و بررسی آن ویدئو در وبلاگ خود بپردازید. این کلمه کلیدی بیشتر محتوای غنی رتبه بندی برای سایت شما خواهد بود.

محتوا - بازاریابی به آن نیاز دارد!

بازاریابی محتوا یک اصطلاح جدیدتر برای یک ایده قدیمی است. اگر شما محتوای مفید زیادی را وارد سایت کنید ، به یک منبع بلقوه برای مشتریان تبدیل می شوید و خود را یک متخصص مورد اعتماد نشان می دهید که باعث می شود ، کسب و کار شما برنده شود.

پایه و اساس کار فرضیه است این بدان معنی است که شما با ارائه محتوای با کیفیت ، به کاربر خود ارزش قائل می شوید . شما می توانید این کار را در سایت های رسانه های اجتماعی مانند لینک، یوتیوب، SlideShare، فیس بوک، و غیره انجام دهد .

اما سایت شما باید منبع متمرکزی از همه این مطالب باشد. شما می خواهید وب سایت خود را به مرکز مرکزی بازاریابی مطالب خود تبدیل کنید – مقصدی از تلاش هایی برای توسعه و منبع مطالب حجیم خود.

چرا؟ از آنجا که، همانطور که ما قبلا تحت پوشش قرار میدادیم، شما میتوانید تجربه کاربری را در سایت خود کنترل کنید. شما می توانید کاربران را با مطالب ارزشمند و از طریق طراحی هوشمند و ناوبری موثر به مشتریان بلقوه تبدیل کنید. این است که کنترل بر رسانه های اجتماعی کار آسانی نیست چون دلایل بیش از حد بسیاری وجود دارد که حواس کاربر را پرت میکنند. بازاریابی در رسانه های اجتماعی می تواند گاهی اوقات مثل نگهداری گربه ها باشد.

سایت شما باید یک وبلاگ با نوشته های که در فیس بوک، توییتر و یا لینکد این ظاهر می شود پر باشد. باید یک خوراک ویدئو از کانال YouTube خود داشته باشید. لازم است کتابهای الکترونیکی شما به عنوان منبع ترویج شود. و اکثر اطلاعات تان را در بازاریابی پست الکترونیک را ترویج کنید.

وب در حال تغییر است و شما نیاز دارید که قادر به تغییر آن باشید . اما این به این معنا نیست که شما باید کنترل سایت را رها کنید. بازاریابی است که هنوز هم در مورد تدوین پیام و کنترل مطالبی را منتشر میکند. مطمئنا، برای کاربر کنترل تبدیل خیلی راحت تر است، اما در پایان روز، محتوای مطلب کاربر هنوز هم نیاز به یک منبع دارد. اطمینان حاصل کنید که منبع وب سایت شما باشد!

این حرف ها به این معنی نیست که اسب مرده را بزنیم ، اما این بسیار مهم است. اگر نظر شما بازاریابی محتوا است قرار دادن یک اشاره اینجا و آنجا در مورد آنچه انجام دادید، کار بسیار اشتباهی است. بازاریابی محتوا خیلی بیشتر از آن است :

شروع کنید به ایجاد یک وبلاگ و آن را به وبلاگی مفید برای خواندن تبدیل کنید

میزبانی سمینارها و وبینارها، ثبت اینها و پست کردن در سایت خود

ارسال مقالات مفید، کتابهای الکترونیکی، مطالعات و مقالات منتشر شده، با ذکر مرجع

از کاربران بخواهید که مهمان وبلاگ، میهمان یا میزبان یک سمینار و یا وبینار باشند، و این را در سایت خودتان قرار دهید

میزبان مسابقات و ادغام با یک کانال رسانه های اجتماعی خاص

حتی بیشتر! خلاق باشید، فکر کردن در مورد کاربر

گروه طراحی سایت بستا مفتخر است شما را در طراحی سایت به صورت استاندارد در تمامی مراحل از پیاده سازی تا اجرا همراهی نماید