سئو

بهینه سازی سایت (سئو)

بهینه سازی موتور جستجو (سئو)، بازاریابی رسانه های اجتماعی، بازاریابی ایمیل و بازاریابی محتوا همه اینها در جهت موفقیت در بازاریابی آنلاین موثر است .

ما با کمک به مشتریان خود با تمرکز بر آنچه که برای هر دو موتورهای جستجو و همچنین جذب مخاطبان شما برای دریافت یک ترافیک صحیح به سمت وب سایت شما هدایت می کنیم .

برخی از خدمات بهینه سازی سایت (سئو) ما به شرح زیر می باشد :

استراتژی و بهینه سازی کلید واژه

برای رسیدن به رتبه بندی رقابتی در موتورهای جستجو، شما نیاز به یک طرح. از طریق نظر سنجی، جلسات با مشتری و تجزیه و تحلیل مستقیم، گروه طراحی سایت بستا بالاترین رتبه بندی در میان رقبای خودتان را به شما هدیه می کند.

از داده های جمع آوری شده ما می توانیم به منظور توسعه یک کلمه کلیدی و یک استراتژی بهینه سازی قوی تر برای وب سایت شما استفاده نماییم . انتخاب کلید واژه و استراتژی مناسب برای بهینه سازی وب سایت (سئو) در این مرحله بسیار مهم است ، زیرا کلمه و نوع استراتژی انتخاب شده در بهینه سازی وب سایت شما به طور مستقیم در بازاریابی آنلاین اجرا خواهد شد .

سئو یا بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

کدنویسی داخلی یک وب سایت و سلسله مراتب ایجاد HTML مناسب یک عامل کلیدی در رتبه بندی بهینه موتور جستجو است.عناوین مناسب صفحه، متا تگ، عنوان صفحه، ویژگی ALT و ویژگی های عنوان لینک برای داشتن یک وب سایت کاربردی برای بازاریابی آنلاین موتورهای جستجو بسیار مهم هستند.

هنگامی که تنظیمات مورد نظر بر روی وب سایت شما اعمال شد، ما همه تغییرات را با شما برای اطمینان در درک تغییرات در میان خواهیم گذاشت بنابراین شما می توانید به بهترین شیوه در آینده به عنوان نویسنده وب سایت خود را به روز رسانی کنید.

بهینه سازی سایت تنها با یک قطعه تاثیرگذار در استراتژی بازاریابی آنلاین موثر است. اگر به درستی انجام شود، می توان آن را به یک پایگاه محکم برای دیگر تلاش های بازاریابی محتوا تبدیل کرد و همچنین می تواند تاثیر مثبتی بر رتبه بندی موتور جستجو داشته باشد.

بازاریابی محتوا

گروه طراحی سایت بستا به منظور توسعه یک برنامه استراتژیک بازاریابی محتوا (بازاریابی محتوا عمل در حال توسعه و توزیع محتوای با ارزش به مخاطبان خاص با هدف جذب ترافیک مورد نظر، تبدیل و فروش است.) خدمات زیر را به مشتریان خود ارائه می دهد .

بازاریابی محتوای ما بر روی موارد زیر تمرکز دارد :

شناسایی کاربران و بازار فروش شما

توسعه تقویم تحریریه

توسعه کانال های بازاریابی محتوا مانند وب سایت، موبایل سایت / برنامه، خبرنامه ایمیل، رسانه های اجتماعی و دیگر....

مدیریت تلاش های بازاریابی محتوا در حال انجام

پیگیری آمار و تنظیم

بازاریابی ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ

بازاریابی پست الکترونیک (ایمیل مارکتینگ) هنوز هم یک روش عملی و فوق العاده موثر در بازاریابی آنلاین محسوب می شود. با استفاده از ایمیل به عنوان یک فرمت از یک طرح بازاریابی محتوا، مشتریان ما قادر به درایو ترافیک بیشتر واجد شرایط به وبسایت و صفحات فرود هدف خود و تبلیغات می باشند.

خدمات بازاریابی پست الکترونیک ما به شرح زیر می باشد :

طراحی قالب خبرنامه ایمیل و ادغام وب سایت

راه اندازی ارائه دهنده و یکپارچه سازی خدمات پست الکترونیک:

MailChimp

ConstantContact

AWeber

WhatCounts

و غیره....

بازاریابی رسانه های اجتماعی

بازاریابی رسانه های اجتماعی برای ایجاد ارتباطات با مشتریان بالقوه و همچنین شناساندن نام تجاری مهم است. در حالی که بازاریابی رسانه های اجتماعی بهتر است توسط اعضای خود شما به کار گرفته شود، با خدماتی که ما ارائه می دهیم این فرایند را ساده تر و موثرتر خواهد کرد.

راه اندازی حساب های کاربری، یکپارچه سازی حساب با یکدیگر و همچنین وب سایت شما و طراحی برای صفحات اجتماعی برای همه رسانه های اجتماعی در مبارزه موثرتر بازاریابی و کسب و کار شما .

شناسایی و پیاده سازی کانال های بازاریابی استراتژیک رسانه های اجتماعی

طراحی آیکون های اجتماعی و صفحات برای فیس بوک، توییتر، + Google و کانال های دیگر

ادغام کلیه مطالب و فیدهابا وب سایت و تغذیه دو طرفه شبکه های اجتماعی و وب سایت هم زمان

مدیریت و بازاریابی کنترل رسانه های اجتماعی در حال انجام

گوگل آنالیز

برنامه های بسیاری برای تجزیه و تحلیل ترافیک در دسترس وجود دارد، اما یکی از مهمترین و مقرون به صرفه و جامع ترین آنها سرویس گوگل آنالیز است. با استفاده از گوگل آنالیز، ما می توانیم به شما کمک کنیم تا به پیگیری آمار وب سایت خود ، پیگیری اهداف، برنامه ریزی، تجزیه و تحلیل ترافیک، تمایلات کاربر و خیلی بیشتر زیر نظر داشته باشید .

آموزش نیز برای کمک به شما و یا کارکنان شما قابل اجرا می باشد. با استفاده از این داده ها، شما قادر به دسته بندی وب سایت خود و اینکه کدام بخش مورد توجه بیشتری بوده و کدام بخش غیر فعال است را می توانید مورد بررسی قرار دهید.

گروه طراحی سایت بستا مفتخر است شما را در طراحی سایت به صورت استاندارد در تمامی مراحل از پیاده سازی تا اجرا همراهی نماید