هنگامی که من شروع به کار در رسانه های اجتماعی کردم تمرکز من دررسانه های اجتماعی بود، اما امروز، SEO به بخشی از کار من تبدیل شده است. تمرکز من معطوف شده به مواردی که شامل است از SEO و چگونگی این که آن با تلاش های رسانه های اجتماعی ما کار می کند.

شرکت بازاریابی موتور جستجو و رسانه های اجتماعی به عنوان دو چیز جداگانه در نظر گرفته می شده اند،اما حالا مرز ها مبهم شده اند .

من این جمله ی لی اودن را دوست دارم که می گوید، "اگر رسانه های اجتماعی و SEO با هم سازگار شوند مانند کره بادام زمینی و ژله است که نان آنها را درکنار هم نگه می دارد."

سئوی رسانه های اجتماعی چگونه است ؟

SEO در مورد بهینه سازی محتوا است که به نظر می رسد کارش در ارتباط با رتبه ی بالاتر در نتایج جستجوی مرورگر هاست . این می تواند در وب سایتتان و یا در وبلاگ ، و در رسانه های اجتماعی باشد .

ارزش رسانه های اجتماعی به سمت نفوذ بیشتر روی آورده که به عنوان شرکت ها سعی در کسب نتایج جستجو بهتری دارند. موتورهای جستجو در حال حاضر از ارزش های برنامه های اجتماعی، و یا retweets ، لایک ها و به اشتراک گذاری مطالب در در فیسبوک ، و گوگل + 1S، برای کمک به تعیین رتبه بندی جستجو ارگانیک استفاده می کنند.

آخرین خط در مورد یکپارچه سازی است .هنگامی که شما SEO و نرمافزارهای اجتماعی را ادغام میکنید، شما در ارتباط با رنک موتورهای جستجوی ارتقا می یابید.

چگونه SEO و نرم افزارهای اجتماعی را ادغام کنیم

ادغام سوشیال و SEO "با استراتژی محتوای خوب شروع می شود، که مختصات بازاریابی و محتوای تلاش های خود را در یک طرح منسجم جمع بندی کنید ، از طریق جذب مخاطبان رسانه های اجتماعی شما پشتیبانی می شود نه تنها فقط از طریق سوق دادن مطالب تان بر روی آن رسانه ها .

علاوه براستراتژی محتوا، شما همچنین نیاز به حضورفعال در رسانه های اجتماعی دارید، لینک از وب سایت تان به پروفایل های اجتماعی تان و بالعکس، و دکمه های برای اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی در وب سایت یا وبلاگ تان را به طوری مردم می توانند دست یابند ومطالب تان را به راحتی به اشتراک بگذارید.

در اینجا به چند راهنمایی می پردازیم:

1. ببینید درچه کلمات کلیدی ترافیک بیشتری در وب سایت تان ایجاد می شود ، بنابراین شما می توانید مطالبی راکه شامل این کلمات کلیدی است برای ایجاد و انتشار هدف قرار دهید. استفاده از ابزارهای رایگان از گوگل برای انجام برخی تحقیقات کلمه کلیدی اولیه مناسب است.

2. تعیین کلمات کلیدی برای شبکه اجتماعی ، پژوهش برای یافتن کلمه ای مناسب کار آسانی نیست و همجنین نیاز به پژوهش و کار مداوم دارد ، هدف مورد نظر ارزش آن کلمه است . استفاده از ابزارهای رایگان مانند SocialMention "که ارائه یک تابع جستجو اجتماعی فراهم می کند ، کمک موثری است

3. نگاه به محبوبیت پست ها در شبکه های اجتماعی اجازه انتخاب موضوعی بهتر برای هدف مشتریان شما می باشد ، بنابراین شما می توانید شروع به ایجاد محتوا مخاطبان خود کنید . استفاده از ابزارهای رایگان مانند Facebook Insights و Buffer، و یا ابزار پولی مانند BRO می تواند در تبلیغات شما کمک شایانی داشته باشد.

4. حفظ حضور در شبکه های اجتماعی تقسیم مطالب روزانه - چند بار در روز و در چه زمان می خواهید به صنعت کاری شما بستگی دارد. به خاطر داشته باشید: پروفایل های اجتماعی در مورد شما و مخاطب شما هستند، بنابراین مهم ترین قسمت نوع به اشتراک گذاری موضوع کار شما با دیگران می باشد.

SEO و شبکه های اجتماعی مکانی برای ایجاد محتوا می باشد. هر دو برای ایجاد آگاهی، تعامل با مشتریان و چشم انداز کار شما استفاده می شود. برای ادغام آنها شما نیاز به ایجاد محتوای می باشید متناسب با نوع جستجویی کخ مردم در حال جستجو برای نیازهای خود می باشند، پس از آن به اشتراک بگذارید.

کلید ادغام SEO و شبکه های اجتماعی است که برای مردم بهینه سازی می شود، نه موتورهای جستجو .

گروه طراحی سایت بستا مفتخر است شما را در طراحی سایت به صورت استاندارد در تمامی مراحل از پیاده سازی تا اجرا همراهی نماید