گروه طراحی سایت بستا

مقدمه

گروه بستا فعالیت خود را در زمینه طراحی و توسعه وب از سال 90 به صورت غیر رسمی و 93 به صورت رسمی آغاز نمود ...از آنجایی که درصد بالایی از مردم از خدماتی که طراحان و توسعه دهندگان وب در اختیارشان می گذارند ناراضی بوده گروه بستا هدف خود را بر پایه مشتری مداری و جلب رضایت کارفرما بنا نموده است

 • از نظر ما رضایت مشتری، مهمترین اولویت کاری در مقابل اهداف دیگری چون سودآوری، سهم بیشتر بازار، توسعه محصول و... می باشد.
 • کمتر از توان خود قول می دهیم و بیشتر از قولی که داده ایم، عمل می کنیم.
 • از نظر ما خدمات یا محصولی که نتواند نیازها، خواسته ها و انتظارات مشتریان را برآورده کند، ایده آل محسوب نمی شود.
 • کیفیت بهینه عبارت است از آن سطح از کیفیت که علاوه بر برآورده ساختن انتظارات مشتریان، بدون اضافه شدن ارزش محصولات، از افزایش هزینه ها جلوگیری کند.
 • کیفیت، جوهر هر سازمان است.

پیشنهادات ما

وقت کاربران ما با ارزش است و ما باید از تلف کردن وقت آن ها خودداری کنیم. در هر پروژه ای باید از خود بپرسیم آیا من به بهای صرفه جویی در وقت خودم وقت کاربر را تلف می کنم؟ یا چگونه می توانم در استفاده از وقت کاربر صرفه جویی کنم؟

ما به دنبال حفظ وقت خود هستیم و دلیل خوبی هم برای این کار داریم. کارهای بسیاری داریم، فشار زیادی روی ماست و ... . مردم از اتلاف وقت خود بیزارند مخصوصا در زمان آنلاین بودن. ما زمان زیادی از وقت خود را آنلاین می گذرانیم و هر فعل و انفعالی کمی از زمان ما را می گیرد. یک مورد کوچک در یک وب سایت زمان زیادی نیست اما جمع همین موارد زمان زیادی از وقت ما را شامل می شود.

چرا این همه زمان کاربر را برای ساختن پسورد هدر می دهیم؟ بیشتر سایت هایی که این روزها با آن مواجه می شویم توقعات خاصی از پسورد های ما دارند. امنیت مهم است اما آیا نمی توان راه حلی بهتر به جای ترکیب حروف بزرگ و کوچک و اعداد و علامت ها استفاده کرد؟

نه تنها نباید مشکلات خود را بر دوش کاربر بگذاریم بلکه باید راه های صرفه جویی در وقت او را نیز در نظر بگیریم. چگونه می توانیم بخشی از آن ها را سریع تر انجام دهیم؟ مثلا در مورد جستجو در سایت، آیا فشردن کلید enter معادل کلیک کردن بر روی دکمه ی جستجو هست؟

در تمام طول دوره قرار داد و همچنین بعد از اتمام پروژه گروه طراحی سایت بستا آماده ارائه خدمات به شما کاربران گرامی می باشد ، ما به شما وعده نمی دهیم بلکه راه حل مناسب با نیاز شما ارائه خواهیم داد

تجربه، گواهی مدیران پشتیبانی فنی ما و مدیران پشتیبانی مشتریان یک پس زمینه بسیار زیاد از دانش در هر دو زمینه سخت افزار و نرم افزارهای وب ، اجازه ارائه خدماتی سریع تر را به ما می دهد. تجربه ما در طیف گسترده ای از کسب و کار، ما را قادر به حل مشکلات به سرعت و کارآمد می نماید. ما با ارائه راه حل های که هر دو مقرون به صرفه و همچنین با کیفیت و بی عیب و نقص نیازهای مشتریان خود را برطرف می سازیم.

اهداف

 • طراحی سایت

  آیا کسب و کار شما در وب معرفی شده است ؟ آیا شما در حال حاضر در کانال های گفتگو آنلاین فعالیت می کنید؟ آیا شما یک استراتژی قوی برای وب سایت خود در نظر گرفته اید؟ آیا سایت شما برای ورود به رقابت در دنیای مجازی آماده است؟ آیا صفحات فرود خود را بهینه سازی کرده اید ؟ آیا شما یک طرح برای بازاریابی رسانه های اجتماعی کسب و کار خود دارید؟ آیا مطالب شما در سراسر وب در دسترس است؟

  هدیه ما به مشتریان توسعه وب سفارشی و بازاریابی خدمات است. از تعمیر و نگهداری وب سایت.... جستجو بازاریابی موئر ... برای یک لیست کامل از خدمات طراحی وب سایت و خدمات پشتیبانی کلیک کنید.

 • موفقیت ما

  موفقیت ما کمک به همه مشتریان ما در جهت گسترش حضور آنلاین خود و کسب بهترین موفقیت ها در عرصه آنلاین ، که متعاقبا بعد از آن کمک به کسب و کار ما برای رسیدن به اهداف کسب و کار قوی تر است می باشد .

 • اهداف بستا

  هدف ما توسعه راه حل هایی برای ایجاد وب زیبا و مقرون به صرفه است که کسب و کارهای کوچک را به سمت کسب و کارهای بزرگ برای ایجاد یک دید آنلاین قوی، افزایش فروش، و بهبود بهره وری هدایت کند. ما با اطمینان از موفقیت آنلاین مشتریان و ارائه راه حل های وب که شامل تمام ابزارهای قدرتمند است بهترین خدمات در توسعه وب و بازاریابی اینترنتی را به شما هدیه می دهیم.

برندینگ

این بخش دارای سه المان و همه آنها مرتبط با یکدیگر اند. اولین المان تجزیه و تحلیل سمت به سمت مشکلات خود وایجاد راه حل های مناسب است. به من اعتماد کنید: یکی از اولین اصول من در ارتباطات این است اگر شما بتوانید مشکل را توصیف کنید، شما خود راه حل هستید. عامل بعدی در برند سازی برسی دقیق اهداف کسب و کار شما برای مخاطبان و ایجاد استراتژی های بصری قوی می باشد ، عامل سوم در برند سازی خط عنوان در لوگوی شماست. این شانس خود را برای ایجاد یک عبارت به یاد ماندنی می کند. حالت هایی مشابه با کاری که کوه نوردان بعد از رسیدن به قله کوه انجام می دهند ، برای دیدن برخی از این نوع طرحی ها می توانید سری به وب سایت های هنری بزنید .

بخش دوم

وظایف بالا چیست؟

مردم برای چه نیازی به سایت شما مراجعه می کنند ؟ بعد از شناسایی اهداف مخاطابان خود ، نوبت به خدمات شما برای هر گروه از طریق محتوا و این که آیا آن را مطابق نیازهای کاربران خود ایجاد کرده اید میرسد.

بخش چهارم

محدودیت های فناوری

بدون ابزار مناسب نیست. مشاوره با شرکت های برندینک و یا مشورت با تیم فناوری خود می تواند کمک زیادی برای تصمیم گیری های استراتژیک شود. به طور معمول شما نمی خواهید متحمل هزینه های اضافی برای تبلیغات خود شوید ، از طرفی راه حل های خارج از جعبه و محدودیت های آن باید درک شود بنابراین انتظارات شما در مورد آنچه هست و ممکن خواهد شد تنظیم می شود.

بخش ششم
طراحی
استراتژی

هدف از طراحی سایت

هدف از سایت شما چیست؟ چرا سایت شما وجود دارد؟هشدار! این یک پایان نامه نیست. در حالت ایده آل شما می توانید در 30 کلمه یا کمتر هدف خود را مشخص کنید. مستندات می تواند اهداف را با جزئیات بیشتر توضیح دهد، نگه داشتن استراتژی طراحی در سطح بالا و استراتژیک.

بخش اول

اهدف مخاطبان شما

اگر شما مثل اکثر سازمان ها نمی دانید مخاطبان وب سایت شما چه کسانی می باشند، در مورد مشخصات افرادی که امروز به سایت شما می می آیند چه جیزهای برای آن ها جذاب تر است فکر کنید. شما می توانید بینش ارزشمندی در مورد مخاطبان خود دریافت کنید ،با استفاده از ابزارهای تجزیه و تحلیل وب بررسی کنید تا ببینید که بازدید کنندگان وب سایت شما چه مدت و در کدام قسمت وب سایت شما وقت صرف کرده اند.

بخش سوم

عوامل موفقیت

چگونگی قضاوت در مورد پاداش به موفقیت های تیم خود ،اگر شما موافق به انجام این کارنیستیذ، دیگران ممکن است این زمین را از دست شما بگیرند. تنها خطر این است که شما در چشم سازمان خود شکست بخورید و یا به شهرت شما آسیب برسد.

بخش پنجم

نتیجه گیری

مزایای یک طراحی استراتژی بسیار زیاد است. یک نقطه مرجع قابل بازدید برای پروژه فراهم می کند. ارتباطات داخلی بسیار بهتری برای تیم خود ایجاد می کنید. این برنامه همچنین پاسخگوی شما می باشد زیرا عناصر همه قابل ردیابی می باشند. علاوه بر این یک طراحی استراتژی کمک می کند زیرا:

 • هرکس در جای خود است : این کار به شما اجازه مدیریت بهتری می دهد ، مدیریت اعضای تیم ، فروشندگان و سهامداران خود
 • شما در حال رهبری با یک استراژی می باشید : این کار به شما اجازه تصمیم گیری از روی یک تاکتیک خاص وبرنامه ریزی شده را می دهد
 • چرخه بی پایان از مکالمات بی نتیجه شما به پایان می رسد و شما می توانید به فکر برنامه ریزی های آینده باشید
 • حجم کاری شما به طور چشم گیری تغییر پیدا می کند و شما با تمرکز بر روی نقاط موفقیت می توانید آنها را الویت بندی کنید

گروه طراحی سایت بستا مفتخر است شما را در طراحی سایت به صورت استاندارد در تمامی مراحل از پیاده سازی تا اجرا همراهی نماید


زبان های برنامه نویسی محبوب در وب لینک مرجع

82
PHP %
14%
Java %
1%
Ruby %
2%
Others %