آموزش توسعه و طراحی سایت

دوره آموزش طراحی وب سایت (PHP,Jquey)

یادگیری یک زبان جدید (برنامه نویسی) می تواند یک کمی خسته کننده باشد. بسیاری از مردم فقط نمی دانند از کجا شروع کنند. یادگیری PHP یا اصولا زبان های برنامه نویسی تحت وب راحت تر از زبان های تحت ویندوز می باشد، من به شما قول می دهم.

PHP چیست ؟

PHP یک زبان اسکریپت نویسی است که اغلب درHTML جاسازی می شود ، برای اضافه کردن توابع HTML به تنهایی نمی تواند این کار را برای شما انجام دهد. PHP اجازه می دهد تا شما به جمع آوری، پردازش و استفاده از داده ها برای ایجاد یک خروجی مورد نظر بهرمند شوید.

PHP قادر به پریفورم تعدادی از وظایف از جمله داده های چاپ، ساخت محاسبات عددی (مانند افزودن یا ضرب) است، از این رو شما می توانید برای ایجاد صفحه خود به صورت تخصصی تر حلقه های پیچیده تر و توابع را بگنجانید.

چرا PHP یاد بگیریم

PHP با HTML خیلی بهتر کنار می آید - اگر شما در حال حاضر یک وب سایت دارید و با HTML آشنا هستید، ایجاد تغییرات با PHP آسان است. در واقع، PHP و HTML قابل تعویض در صفحه وب شما و به صورت آنلاین به راحتی امکان پذیر می باشد!

ویژگی های تعاملی - PHP اجازه می دهد تا شما به راحتی با بازدید کنندگان خود ارتباط برقرار کنید در حالی که HTML به تنهایی نمی تواند.. همچنین می توانید به ایجاد شبکه های اجتماعی مانند انجمن های تعاملی و سیستم های پیام خصوصی بپردازید.

آسان برای یادگیری - PHP خیلی آسان تر است برای شروع یادگیری یک زبان جدید. با یادگیری فقط چند تابع ساده، شما قادر به انجام بسیاری از مسائل برای تغییرات جالب در وب سایت خود می شوید.

پیش نیازهای این دوره آموزشی:

اولین چیزی که شما نیاز دارید، قبل از شروع به یادگیری PHP، درک اولیه از HTML است. شما می توانید بین PHP و HTML در یک سند به راحتی سویچ کنید. شما حتی می توانید فایل های PHP را از طریق یک سند HTML اجرا کنید .

ابزارها :

هنگامی که شروع به ایجاد صفحات PHP می کنید، شما می توانید از همان برنامه ای که برای ایجاد صفحات HTML استفاده می کردید بهره ببرید . هر ویرایشگر متنی ساده را انجام خواهد داد. همچنین شما نیاز به یک سرویس گیرنده FTP برای انتقال فایل ها از کامپیوتر شما به میزبانی وب خود دارید. اگر شما در حال حاضر یک وب سایت دارید به احتمال زیاد در حال حاضر یک نرم افزار برای استفاده از FTP دارید .

پایه حالا شما می توانید شروع به یادگیری PHP کنید اولین چیزی که شما یاد خواهید گرفت آموزش مبانی PHP است. این شما را از طریق ایجاد اولین فایل خود ، با استفاده از متغیرها، ریاضی پایه و .. آشنا می سازد

آشنایی با حلقه در PHP

هنگامی که درموارد بالا تسلط پیدا کردید، زمان یادگیری ایجاد حلقه است. حلقه ها اقدامات را دوباره و دوباره تکرار می کنند . در PHP انواع مختلفی از حلقه وجود دارد که با نحوه کار و استفاده از آنها آشنا خواهیم شد

توابع در PHP

در این قسمت، شما یاد می گیرید که تابعی سفارشی ایجاد کنید .

و برخی موارد دیگر که در زیر می بینید :

ذخیره ساز(Caching)

دسترسی به پایگاه داده، نقشه برداری و پیکربندی

آشنایی با فریم ورک های PHP

آموزش فریم ورک لاراول

امنیت (Security) در PHP

نقشه برداری URL

مقدمه ای بر جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت توانایی اضافه کردن تعامل به یک وب سایت، و کمک به غنی سازی تجربه کاربر را فراهم می کند. HTML ساختار اصلی یک صفحه را فراهم می کند و CSS ظاهر یک صفحه را فراهم می کند با ، جاوا اسکریپت می توانیم صفحاتی با رفتار مختلف داشته باشیم .

مانند CSS، جاوا اسکریپت باید در یک فایل خارجی با پسوند .js قرار بگیرد، و پس از آن در یک سند HTML با استفاده از عنصر اسکریپت فراخوانده شودبه طور کلی، بهترین مکان برای قراردادن فایل های جاوا اسکریپت قبل از بسته شدن تگ می باشد به طوری که فایل جاوا اسکریپت بعد از لود کامل HTML اجرا شود. با این حال، نحوه و جایی استفاده بسته به نوع اسکریپت ما دارد

مقدمه ای بر جی کوئری

با درک پایه ای از جاوا اسکریپت و برخی از پایه های آن، نگاهی به jQuery می اندازیم. جی کوئری یک کتابخانه منبع باز جاوا اسکریپت نوشته شده توسط John Resig برای ساده کردن تعامل بین HTML، CSS، و جاوا اسکریپت می باشد. از سال 2006، زمانی که جی کوئری منتشر شده، توسط وب سایت ها و شرکت های بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می گیرد. jQuery به دلیل سهولت استفاده، بسیار محبوب است

از کجا می توانید شروع کنید؟ دوره های آموزشی ما به صورت گام به گام به شما نشان می دهد که چگونه به مهارتهای لازم برای طراحی و توسعه وب سایت دست پیدا کنید ، با ساخت اسکریپت های عملی برای وب سایت شما.

گروه طراحی سایت بستا مفتخر است شما را در طراحی سایت به صورت استاندارد در تمامی مراحل از پیاده سازی تا اجرا همراهی نماید