خدمات طراحی وب سایت

امروز، بازاریابی اینترنتی به یک علم پیچیده تبدیل شده است. که شامل مقدار زیادی از تئوری و دانش قوی از موتورهای جستجو، مانند گوگل، یاهو همراه با تکنیک های کاربردی، از جمله ساخت یک وب سایت محبوب موتورهای جستجو می باشد ، بهینه سازی نیازمند دانش یک علم و ایجاد نظم و انضباط در محدوده موتورهای جستجو هم از طریق طراحی رابط کاربری و همچنین در برنامه نویسی می باشد تا بتوان بازاریابی به همراه بازده سرمایه گذاری را همراه داشت. در اینجا یک نمونه از خدمات SEM ما به شرح زیر است :

بهینه سازی موتور جستجو (سئو)

پژوهش کلید واژه و بهینه سازی محتوا

تحلیل رقابتی

توسعه لینک و خدمات مدیریت

بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی B2B و B2C

مدیریت اعتبار و تجزیه و تحلیل

بهینه سازی صفحه فرود

توسعه محتوا

بهینه سازی جستجوی محلی

خدمات طراحی وب سایت

در نهایت طراحی یک وب سایت ایده آل نیاز به همکاری بین مشتریان و تیم طراحی سایت است . این که آیا شما نیاز به طراحی یک سایت ساده و یا سایت های پویا و یا یک نرم افزار تجارت الکترونیک بسیار پیچیده دارید تیم توسعه بستا شما را تا موفقیت کامل همراهی می نماید.

پشتیبانی وب سایت

ما می توانیم یک طرح سفارشی برای طراحی سایت و پشتیبانی شما ایجاد نمائیم. صرف نظر از تعداد صفحات یا سایت های شما ما می توانیم یک برنامه کامل برای شما طرح ریزی کنیم. تمام برنامه های SEO ما شامل تعمیر و نگهداری وب سایت و پشتیبانی از جمله به روز رسانی سایت و انتشار محتوای جدید. هنگامی که شما با ما تماس میگیرید لطفا اطلاعات را تا آنجا که ممکن است کامل طبقه بندی کنید، این امکان را به ما می دهد تا با یک برنامه پشتیبانی وب بیشتر پیش شما برگردیم.

گروه طراحی سایت بستا مفتخر است شما را در طراحی سایت به صورت استاندارد در تمامی مراحل از پیاده سازی تا اجرا همراهی نماید