بهینه سازی کلمات کلیدی

بهینه سازی کلمات کلیدی

بهینه سازی کلید واژه (همچنین به عنوان پژوهش کلمه کلیدی شناخته می شود) عمل تحقیق، تجزیه و تحلیل و انتخاب بهترین کلمات کلیدی برای هدف قرار دادن یک درایو ترافیک واجد شرایط را از موتورهای جستجو به وب سایت شما می باشد.

بهینه سازی کلمات کلیدی یک قدم مهم در مراحل اولیه بازاریابی موتور جستجو است، برای هر دو جستجوی آلی و کلیک بر اساس پرداخت. اگر شما در انتخاب کلمات کلیدی مورد نظر دچار یک انتخاب اشتباه شوید، پس از آن همه تلاش شما بیهوده می باشد. پس انتخاب کلید واژه مناسب حیاتی برای دریافت حق بهینه سازی وب سایت شما می باشد.

اما بهینه سازی کلمات کلیدی چیزی خارج از کمپین تبلیغاتی شما نمی باشد ، بهینه سازی کلمات کلیدی شما بسته به ورودی های جدید کلمات شما دارد و باید با کلمات جایگزین جدید آپدیت شود .

بنابراین بهینه سازی کلمات کلیدی پروسه ای نیست که آن را به انجام برسانید و بعد از مدتی آن را رها کنید ، به طور مداوم تجزیه و تحلیل کلمه کلیدی مورد نظر و گسترش پایگاه داده خود با کلمات کلیدی مناسب منجر به دریافت ترافیک بیشتر سایت و فروش بیشتر محصولات شما می شود .

مزایای بهینه سازی کلمات کلیدی

در بررسی های اخیر، شرکت کنندگان در بهینه سازی کلمات کلیدی به عنوان یکی از سخت ترین وظایف در بازاریابی توسط موتورهای جستجو ذکر شده است. به دلیل سختی اینکار، بیشتر صاحبان سایت، بازاریابان و وبلاگ نویسان به اندازه کافی زمان برای بهینه سازی کلمات کلیدی صرف نمی کنند. این تعجب آور است چون بهینه سازی کلمات کلیدی مهم ترین جنبه از SEO و PPC است. اگر شما از کلمات کلیدی بهره نبرید مشتریان چگونه وب سایت شما را پیدا کنند؟. این بدان معناست وب سایت بدون کلمات کلیدی یعنی بدون ترافیک، بدون فروش، و بدون درآمد.

شما همچنین نیاز به تمرین جهت پیدا کردن بهترین کلمات کلیدی دارید :

هدایت ترافیک مناسب به سمت وب سایت شما : برای جذب ترافیک مورد نظر به سمت وب سایت باید به دنبال بهینه سازی کلماتی باشید که مخاطبان شما به دنبال آن موتورهای جستجو را مورد جستجو قرار می دهند .

اندازه گیری پتانسیل ترافیک: تجزیه و تحلیل محبوبیت از کلمات کلیدی شما کمک می کند به اندازه یک بازار آنلاین کلمات خود را بهتر انتخاب کنید

نوشتن محتوای تاثیر گذار: با وارد کردن کلمات کلیدی بهینه سازی شده به محتوای وب سایت خود ، شما فمی توانید با مشتریان مورد نظر خود ارتباط برقرار کنید.

درک رفتار کاربر: با تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی که مشتریان شما استفاده کرده اند، شما یک ایده از نیازهای خود و نحوه خدمات آن نیازدریافت می کنید.

از کجا کلید واژه ها بهینه سازی شده می آید

بهینه سازی کلید واژه، نقش مهمی در هر جنبه ای از بازاریابی اینترنتی از استراتژی محتوا ایفا می کند، برای ایجاد لینک ها، که چگونه شما گروه کلمات کلیدی خود را در گروه های آگهی AdWords انتخاب کنید ، چگونه محتوای سایت سازمان دهی می شود.

بهینه سازی کلید واژه SEO

هنگامی که زمان بهینه سازی SEO می آید، موفقیت تلاش های جستجو آلی مورد نحوه موثر شما در کشف، تحقیق، تجزیه و تحلیل و انتخاب حق کلمات کلیدی موتور جستجو برای وب سایت شما می باشد کمک فراوانی خواهد کرد. که بر تمام جنبه های دیگری از SEO بهینه سازی کلمات کلیدی موفقیت آمیز تکیه می کنند. چه چیزی بیشتر، از بهینه سازی کلمات کلیدی قابل لمس از هر جنبه ای در بازاریابی موتورهای جستجو برای شما مهم می باشد!

برچسب عنوان Title: کلمات کلیدی مورد نظر شما باید شامل تگ عنوان باشد. این قطعه مهم ترین مطالب در وب سایت شما است

لینک ها: بهینه سازی کلید واژه باید در استراتژی ساخت لینک یکپارچه شده باشد. لینک های داخلی، لینک های ورودی، breadcrumb links ، لینک های ناوبری همه باید با کلمات بهینه سازی قوی تشکیل شوند.

استراتژی محتوا: اگر شما می خواهید به رنک خوب و رتبه خوب در جستجوگرها برسید، نیاز به استفاده از کلمات کلیدی مورد نظر خود را در محتوای صفحات خود برای SEO دارید ، ترکیب کلمه کلیدی پژوهش شده با نوشتن مطالب .....

تصاویر: فراموش نکنید که برای بهینه سازی کلمات کلیدی در عکسها بر روی وب سایت کلمات کلیدی مورد نظر باید در تگ های ALT,Title, ونام فایل شما استفاده شود.

Meta Description یا توضیحات متا: برخی از بحث بر سر اینکه بلی یا خیر استفاده از کلمات کلیدی مورد نظر در توضیخات متن شما در متا وجود داشته باشد در رتبه بندی کمک می کند اختلاف دارند. اما شکی نیست که داشتن کلمات کلیدی بهینه سازی شده در جستجو، مطلوب واقع خواهد شد.

URL: مطمئن شوید که کلمات کلیدی برای SEO درآدرس بار شما وجود داشته باشد برای مثال نام این مقاله بهینه سازی کلمات کلیدی می باشد پس لینک به صورت زیر می باشد :

بهینه سازی-کلمات-کلیدی /سئو/ www.bestaweb.com

ساختار وب سایت: بهینه سازی کلید واژه همیشه در نوع ساختار و سازماندهی محتوای سایت شما حیاتی است. نه تنها شما نیاز به انتخاب کلمات کلیدی مناسب، شما به گروه آنها نیاز دارید که به سلسله مراتب وطراحی وب سایت نوع سفارش صفحات مربوطه در وب سایت خود بستگی دارد.

بهینه سازی PPC کلید واژه

اما کلمات کلیدی بهینه سازی تنها برای بازاریابی جستجو آلی نیست. این ارزش فوق العاده ای در بهینه سازی کلمات کلیدی PPC یا پرداخت به ازای هر کلیک وجود دارد. برای اینکه پرداخت برای هر کلیک موثر واقع شود ، شما باید زبان جستجوگر ها صحبت کنید.کلمات کلیدی بیشتر را انتخاب کنید که مشتریان شما در جستجوی وب سایت شما وارد شده اند، ترافیک بیشتر را به سمت وب سایت خود هدایت می کنید.

ایجاد یک لیست کلمات کلیدی: تعیین برای هدف قرار کلمات کلیدی برای همه استراتژی های بازاریابی PPC شما. کلمات کلیدی مختلف تقاضا های مختلف را برای خود نگه دارید.

گروه بندی و بخش بندی: بهینه سازی کلید واژه کمک می کند تا سازماندهی خوبی بر روی کلمات کلیدی خود به صورت معنایی و مرتبط داشته باشد.

بهبود ارتباط: کلید برای رسیدن به دریافت یک نتیجه آلی ، از طریق نرخ بالاتر است که مربوط به پرس و جو جستجوگر است. CTR عالی منجر به نمره کیفیت بهتر می شود.

هنر متن آگهی: برای ترقیب کردن جستجوگران به کلیک بر روی آگهی های خود ، شما نیاز به استفاده از کلمات کلیدی خود در متن آگهی PPC دارید.

بهینه سازی صفحهات فرود: هنگامی که یک کاربر در یکی از صفحات وب سایت شما وارد می شود، محتوای آن صفحه باید با درخواست کاربر مطابقت داشته باشد. بنابراین کلمات کلیدی بهینه سازی شده که در متن آگهی خود انتخاب می کنید، باید با محتوای صفحات وروی یا صفحه فرود کاربر مطابقت داشته باشد.

شما می توانید بهینه سازی کلمات کلیدی خود برای PPC را با یک حساب کاربری در AdWords گوگل ارزیابی کنید .

بهینه سازی کلید واژه برای رسانه های اجتماعی

تعیین کلمات کلیدی برای هدف قرار دادن و چگونگی ترکیب آنها به پیام خود یک عامل بزرگ در بازاریابی رسانه های اجتماعی است. این راهنمای برای انتخاب کلید واژه برای رسانه های اجتماعی یک منبع خوب برای تعیین کلمات کلیدی مناسب برای مخاطبان خود را پوشش می دهد .

چه جیزی در بهینه سازی کلمات کلیدی موثر است

هنگامی که به دنبال تعیین کلمات کلیدی برای تلاش های بهینه سازی خود می گردید ، تعدادی از عوامل وجود دارد که شما باید مورد ارزیابی قرار دهید.

محبوبیت کلمه - محبوب ترین کلمه کلیدی (به این معنی که بیشتر توسط مردم مورد جستجوی است)، ترافیک بیشتر را به سمت وب سایت شما هدایت می کند، شما رنک خوبی بابت آن بدست می آورید. هنگامی که پای انتخاب کلمات کلیدی بر اساس محبوبیت به میان می آید، دو خط از تفکر وجود دارد.

هدف قرار دادن محبوب ترین کلمات کلیدی. این به نظر بسیار ساده می رسد. اگر می خواهید برای جذب بیشتر بازدید کنندگان به وب سایت خود ، در وحله اول شما باید برای برای بهینه سازی کلمات کلیدی درست را اتخاب کنید ..اما محبوب ترین کلمه کلیدی ،سخت ترین حالت برای به دست آوردن رنک است .

هدف قرار دادن کلمات کلیدی کمتر رقابتی. این ممکن است به نظر متضاد برسد با منطق انتخاب کلمات کلیدی که به عنوان در درجه کمتری از محبوبیت می باشند، اما برای یک وب سایت جدید، اغلب این بهترین روش است ، این بسیار دشوار است به رقابت با وب سایت های که اعتماد و اقتدار آنها برای کلمات کلیدی محبوب ترین به رتبه بندی بالا دست یافته اند. بنابراین سایت های که جوان هستند به طور معمول موفقیت های بیشتر در بهینه سازی برای کلمات کلیدی که دارای محبوبیت کمتری هستند و یا از نظر رقابتی در سطح پایین ترین هستند موفق ترند .

کلید واژه مرتبط - برای انتخاب کلمات کلیدی این مهم است که بر اساس نوع محصولات و یا خدمات خود کلمات را بهینه سازی کنید. اگر کلمات کلیدی شما ذاتا به آنچه شما در وب سایت خود ارائه می دهید مربوط نیست، ترافیک از موتورهای جستجو برای تغذیه مناسب ترافیکی وب سایت نخواهید داشت. بنابراین، جستجوگرها قادر به تکمیل فرآیند "چرخه جستجو و پاداش." نخواهند بود .

ارزش کلید واژه - برای تعیین ارزش کلمات کلیدی ، شما نیاز به شناسایی هدف از جستجوگران می باشیذ. آنها در کدام مرحله چرخه جستجو هستند؟ آیا آنها در حال مشاهده؟ آیا آنها آماده برای خرید؟ و یا آنها به دنبال راه حل و یا دنبال اطلاعات می باشند؟

هدف پشت کلمات کلیدی و یا به طور خاص تر "جستجوی کوئری" را می توان به سه دسته شکست

ناوبری: شرکت یا نام تجاری ،نام دامنه

اطلاعات: کنجکاوی، سوال گرا، راه حل به دنبال نمایش داده

تراکنشی: به دنبال خرید

با شناسایی، طبقه بندی و بخش بندی گروه کلمات کلیدی هدف بالا، شما را می توانید ارتباط و افزایش ترافیک خود را ببینید .

نرم افزارهای بهینه سازی کلمات کلیدی و منابع

در نهایت، بسیار مهم است ، انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای وبلاگ نویسی، کپی وب و ایجاد صفحه فرود، اجازه دهید این مقاله را با معرفی چند ابزار مفید در این زمینه به پایان برسانیم

ابزار کلید واژه گوگل: پیشنهادات کلمه کلیدی مستقیما از دهان اسب

Google Trends : کشف فرصت های جدید کلمه کلیدی بر اساس محبوبیت

یاهو Buzzlog: روند واژه های جستجو

ابزار جستجو در گوگل بر اساس کلید واژه: ابزاری برای استخراج طولانی کلمه کلیدی از جستجو

نکاتی درباره جستجوی Google: علاقه سنج در عبارات جستجو مربوط

ابزار پژوهش رایگان کلید واژه - راهنمای نهایی - فهرست خوبی از ابزار پژوهش کلید واژه و منابع بهینه سازی است

گروه طراحی سایت بستا مفتخر است شما را در طراحی سایت به صورت استاندارد در تمامی مراحل از پیاده سازی تا اجرا همراهی نماید